Dzień: 2019-04-09

Konserwatorzy zabytków analizują stan wnętrza świątyni w Klonówce

9 kwietnia konserwatorzy zabytków przeprowadzali wstępne oględziny kościoła w Klonówce. To pierwszy etap przygotowań do renowacji wnętrza świątyni, o której konieczne prace rewitalizacyjne, w tym malowanie zabiega ks. proboszcz.

W sobotę 13 kwietnia przedświąteczna spowiedź św. w Klonówce

W sobotę 13 kwietnia od godz. 15.30 okazja do spowiedzi św. w kościele w Klonówce.
Kapłani z dekanatu pelplińskiego będą pełnili posługę sakramentalną dopóki będą chętni do skorzystania z niej.
Serdecznie zachęcam do skorzystania z tej szczególnej okazji przed świętami Zmartwychwstania Pańskiego.
ks. proboszcz

Most modlitewny z WSD

9 kwietnia parafia Klonówka była włączona w „Most modlitewny” Wyższego Seminarium Duchownego w Pelplinie.
Wspólna modlitwa za seminarium rozpoczęła się porannym różańcem św., Mszą św. oraz Adoracją Najświętszego Seminarium w intencji powołań, za kapłanów i za pelplińskie seminarium.
Równolegle wspólnota seminaryjna trwała na modlitwie za parafię Klonówka. Dopełnieniem wzajemnego duchowego wsparcia jest różaniec św. w Radiu Głos o godz. 20.30 odmawiany w tym dniu za parafię Klonówka a prowadzony przez alumnów.