UROCZYSTOŚĆ  ZESŁANIA  DUCHA  ŚWIĘTEGO

20 MAJA  2018 ROKU

1. Tydzień temu na nadzwyczajną kolektę remontowo-budowlaną zebraliśmy 4.129 zł i 20 euro. „Bóg zapłać!” wszystkim ofiarodawcom.
  2. Trwają Nabożeństwa Majowe ku czci NMP. W kościele parafialnym łączymy je z Mszami św. W pozostałych miejscowościach naszej parafii odbywają się one przy figurach NMP lub innych miejscach kultu.
  3. Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła, zaś w czwartek – Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  4. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej odbędzie się we czwartek o godz. 17.00. Spowiedź dzieci i ich rodzin będzie w sobotę o godz. 11.00.
  5. Tradycyjnie o pomoc w sprzątaniu kościoła poproszę rodziców dzieci klas II. Zapraszam w piątek na godz. 15.00.
  6. W przyszłą niedzielę świętujemy w naszej parafii Uroczystość I Komunii św. – o godz. 10.00. Msza św. w Kolinczu będzie o godz. 8.30, zaś kolejna w Klonówce – o godz. 12.00.
  7. Najnowszy nr „Pielgrzyma” można nabyć po Mszy św.

21 – 27 MAJA

poniedziałek, 21 maja

Śp. Irenę Michałowską (od ZP Juka)

wtorek, 22 maja