NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

7 STYCZNIA  2017 ROKU

1. „Most modlitewny” z naszym WSD w Pelplinie będziemy tworzyli 11.01 w czwartek. Msza w intencji kleryków i moderatorów oraz o nowe powołania będzie o godz. 7.00, po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. Zachęcam do modlitwy w naszych rodzinach. Również podczas odwiedzin kolędowych będziemy modlić się w intencji WDS naszej diecezji.
  2. Trwają Duszpasterskie odwiedziny wiernych zwane Kolędą. Bardzo proszę o obecność – w miarę możliwości – wszystkich domowników. Dzieci oraz młodzież szkolną – o przedłożenie zeszytów do nauki religii.
  3. Msze św. od poniedziałku do piątku będą o godz. 14.30.
  4. W czasie kolęd biuro parafialne będzie czynne wyłącznie po Mszach św. lub w innym terminie po telefonicznym uzgodnieniu.
  5. Zmarł śp. Jacek Jaremyn l.53 z Kolincza. Jego pogrzeb odbył się w piątek. „Dobry Jezu…”

8 – 14 STYCZNIA

poniedziałek, 8 stycznia

wtorek, 9 stycznia

środa, 10 stycznia

czwartek, 11 stycznia

godz.  7.00 – w intencji naszego WSD w Peplinie

godz. 14.30 – Śp. Jerzego Piwowarczyka

piątek, 12 stycznia

sobota,  13 stycznia

niedziela, 14 stycznia

godz.  9.00 (Kolincz) – Śp. Jerzego Piwowarczyka

godz. 10.30 – Śp. Krystynę Wojciechowską (2 r. śm.)

godz. 12.00 – z podziękowaniem za odebrane łaski i o dalsze Boże błogosławieństwo dla p. Angeliki i Piotra Wodzińskich w 15 r. ślubu