XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16 WRZEŚNIA  2018 ROKU

1. Świętujemy dzisiaj nasze Parafialne Dożynki. Dziękczynna Msza św. jest o godz. 12.00 po czym spotkanie przy świetlicy w Kolinczu. To właśnie mieszkańcy tej wioski są tegorocznymi gospodarzami uroczystości, do udziału w której serdecznie zapraszamy!
  2. Jutro przypada 79 rocznica sowieckiej agresji na Polskę – w modlitwie pamiętajmy o ofiarach tamtego czasu.
  3. We wtorek przypada święto św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży i Polski, w czwartek wspominamy św. Andrzeja Kim Taegona i Towarzyszy, zaś w piątek – święto św. Mateusza Ap.
  4. Spotkanie starszej grupy młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania (kl. I i II szkół ponadgimnazjalnych) odbędzie się we wtorek o godz. 17.00. Spowiedź dla nich i ich rodzin będzie w piątek, 21 września o godz. 15.30.
  5. Kolekta remontowo-inwestycyjna będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę.

17 – 23 WRZEŚNIA

poniedziałek, 17 września

Śp. Irenę Runowską (od uczestników pogrzebu)

wtorek, 18 września

z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla p. Agnieszki i Grzegorza Kalenda w 11 r. ślubu

środa, 19 września

Śp. Henrykę Lipkowską

czwartek, 20 września

Śp. Agnieszkę i Feliksa Chmielewskich

piątek, 21 września

z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże dla Kacpra w 18 r. ur.

sobota, 22 września

Śp. Andrzeja i Mieczysława Stobba oraz z rodz.

niedziela, 23 września

godz.   9.00 (Kolincz) – za parafian