II NIEDZIELA ADWETU

10 GRUDNIA  2017 ROKU

1. Ze względu na wyjątkową i niepowtarzalną uroczystość Ingresu Bpa Wiesława Śmigla do Katedry Toruńskiej jest dziś zmieniony porządek Mszy św. Msze św. w Klonówce są o godz. 8.00 i 9.00.
  2. W czwartek wspominamy św. Łucję.
  3. Trwają Msze św. roratnie – od poniedziałku do piątku – o godz. 6.45 będą. Dzieci poproszę, aby przychodziły z lampionami. Serdecznie wszystkich zapraszam!
  4. Różaniec Fatimski odprawimy w środę po Mszy św. roratniej
  5. Opłatki dzisiaj poświęcone można odbierać w plebanii.
  6. Od dzisiaj można też nabywać świece „Caritas”.Duże po 15, małe po 8 zł.
  7. W związku ze spowiedziami przedświątecznymi w dekanacie oraz spotkaniami przedwigilijnymi biuro parafialne będzie czynne wyłącznie po Mszach św. lub w innym terminie po telefonicznym uzgodnieniu.
  8. Za tydzień odbywać się będzie kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez szkole koła „Caritas”. Dochód przeznaczony jest na paczki dla potrzebujących.
  9. Kolekta za tydzień będzie nadzwyczajną kolektą budowlaną na pokrycie kosztów remontu posadzki prezbiterium.
  10. Bardzo dziękuję osobie, która odnowiła dwa taborety z prezbiterium.

11 – 17 GRUDNIA

poniedziałek, 11 grudnia