Dzień: 2019-03-20

Spotkanie rodziców dzieci Pierwszokomunijnych

Rodzice dzieci, które 16 czerwca przyjmą w Klonówce I Komunię św. 20 marca wzięli udział w wieczornej Mszy św.

Po liturgii odbyło się spotkanie ks. proboszcza z rodzicami, który przedstawił swoją wiedzę na temat zwyczajów obchodzenia uroczystości Pierwszej Komunii św. w Klonówce.

Była też okazja do stawiania pytań oraz poczynienia ustaleń związanych z przygotowaniem i przebiegiem czerwcowej uroczystości.

Spotkanie Rad Parafialnych

We wtorek 19 marca, po Mszy św. w plebanii ks. proboszcz odbył spotkanie z przybyłymi członkami parafialnej Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.

Członkowie rad zrelacjonowali dotychczasowe funkcjonowanie swoich gremiów. Ks. proboszcz przekazał swoje spostrzeżenia na temat stanu, w jakim przejął parafię oraz prezentował plany duszpasterskie oraz modernizacyjne budynków parafialnych.