Dzień: 2020-03-24

25 marca Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego – ślubowanie za pośrednictwem mediów

W związku z ograniczeniem do 5 osób udziału wiernych we Mszy św., proszę o skorzystanie z transmisji liturgii z kościoła w Klonówce w dniu 25 marca o godz. 17.
W czasie Mszy św. będzie można podjąć  Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Osoby pragnące przyjąć na siebie szlachetny obowiązek modlitwy ratującej zagrożone życie nieznanego im, ale wiadomego Bogu dziecka proszone są uczynić to w domu.
Zachęcam, aby  łączyć  się duchowo dzięki  transmisji na parafialnym Facebooku  (godz. 17) lub poprzez  Radio Głos  (91, 40 MHz) o godz. 18.
Ks. Ireneusz Smagliński

5 osób dozwolone na liturgii!

Zgodnie z zarządzeniem władz państwowych z dnia 24 marca 2020 roku dozwolony jest udział tylko 5 wiernych (oprócz kapłanów i służby liturgicznej) w liturgii Mszy świętych i nabożeństw.
W związku z tymi bolesnymi rozporządzeniami proszę, aby pozostawić  możliwość udziału w liturgii  w świątyniach  w Klonówce i w Nowym Dworze osobom, które zamówiły intencję mszalną. Te właśnie osoby, w przypadku większego zainteresowania udziałem w liturgii bliskich i znajomych proszę, aby decydowały w swoim gronie kto może przybyć do świątyni.
Ks. Ireneusz Smagliński