Dzień: 2019-09-09

Michalina dziękuje wszystkim za modlitwę i ogromną życzliwość

14-letnia Michalina z parafii Klonówka dziękuje Wszystkim znanym i nieznanym jej wspaniałym Osobom, które modlą się o powrót jej do zdrowia i w różnorakich formach wspierają ją i jej rodzinę. Swoją wdzięczność przekazała podczas spotkania z proboszczem parafii Klonówka w dniu 9 września. Michalina miała krótką przepustkę z Akademii Medycznej w Gdańsku, gdzie od lipca jest leczona z bardzo poważnej choroby nowotworowej.
Na 5 października w Grodzisku Owidz zaplanowany jest koncert charytatywny, podczas którego będą zbierane środki na leczenie Michasi, która jest pełna wiary, ufności i nadziei.

14 września w Brzeźnie Wielkim modlitwa przy Krzyżu w ramach akcji „Polska pod Krzyżem”

W sobotę 14 września (święto Podwyższenia Krzyża św.) o godz. 15 parafia Klonówka włączy się w ogólnopolską akcję „Polska pod Krzyżem”.
Przy przydrożnym krzyżu, na rozwidleniu dróg, przy ul. Rajkowskiej odbędzie się nabożeństwo połączone z poświęceniem odnowionego krzyża, który jest świadkiem wiary dawnych i współczesnych pokoleń.
Serdecznie zapraszamy do modlitwy całą wspólnotę parafialną!