Świętujemy Boże Narodzenie przez Proboszcz o 25 grudnia 2019 w Uncategorized Pasterką o północy uroczyście rozpoczęto w parafii w Klonówce świętowanie Bożego Narodzenia. Mszy św. przewodniczył ks. Zbigniew Gełdon a homilię wygłosił ks. Ireneusz Smagliński. Licznik: 983 Poprzedni Intensywne przygotowania kościoła do Świąt Narodzenia Pańskiego Następne Trzecia parafialna „Margaretka” za ks. proboszcza Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres email * Witryna internetowa
Dodaj komentarz