Nowi ministranci otrzymali strój liturgiczny przez Proboszcz o 2 lutego 2020 w Uncategorized 2 lutego Nikodem (l. 10) oraz Igor (l.5) podczas Mszy św. zostali włączeni do grona ministrantów parafii w Klonówce. Podczas obrzędu pobłogosławiono i nałożono im komże. Licznik: 1 375 Poprzedni Błogosławieństwo świec dzieci przed I Komunią św. Następne Rozpoczynamy Wielki Post Dodaj komentarz Anuluj pisanie odpowiedziTwój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *Komentarz * Nazwa * Adres email * Witryna internetowa
Dodaj komentarz