XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
30 LIPCA  2017 ROKU

1.W poniedziałek wspominamy św. Ignacego z Loyoli, we wtorek – św. Alfonsa Liguoriego, a w piątek – św. Jana Vianneya.

2.Za zgodą i z błogosławieństwem Ks. Bpa Ordynariusza w dniach 17 lipca – 2 sierpnia przebywam na urlopie. W tym czasie zastępują mnie: ks. Łukasz Pierowicz (proboszcz w Rajkowach), ks. kan. Tomasz Patoka (dyrektor ekonomiczny WSD w Pelplinie) oraz ks. Jarosław Kubiak (ojciec duchowny WSD w Pelplinie). W tym czasie nie będzie czynne biuro parafialne.

3.W tym tygodniu przypadają I czwartek, I piątek i I sobota sierpnia. Odpowiednie nabożeństwa łączymy z Mszami św.

4.Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną będą w piątek do południa.

5.Okazja do spowiedzi – w I piątek od godz. 16.00 (będzie to także spowiedź przed niedzielnym odpustem).

6.Za tydzień świętować będziemy nasz parafialny odpust ku czci Przemienienia Pańskiego. Uroczystą sumę odprawi ks. Dariusz Nenca – proboszcz parafii św. Katarzyny w Starogardzie Gd.

7.Najnowszy nr „Pielgrzyma” można nabyć po Mszy św.

31 LIPCA – 6 SIERPNIA

poniedziałek, 31 lipca
Śp. Mariannę Kruger

wtorek, 1 sierpnia
Śp. Irenę Mikołajską (od uczestników pogrzebu)

środa, 2 sierpnia
NIE BĘDZIE MSZY ŚW.

czwartek, 3 sierpnia
Śp. Wiktorię Hus (od Z.P. Juka)

piątek, 4 sierpnia
Śp. Władysława Loksia

sobota, 5 sierpnia
Śp. Józefa Moellera i rodz. ob. str.

niedziela, 6 sierpnia – Uroczystość Przemienienia Pańskiego
godz.  9.00 (Kolincz)  – z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo dla p. Aurelii i Marka w 25 r. ślubu
gpdz. 10.30 – Śp. z rodz. Kolasińskich i Szala
godz. 12.00 – SUMA ODPUSTOWA – w intencji parafian